ul. Towarowa 2 Tychy (parking Tesco)       789 155 188

Nasza Oferta

Mycie Aut z Zewnątrz

Mycie Aut z Zewnątrz

Mycie pojazdu Każda podróż samochodem, a nawet krótka przejażdżka powoduje, że pojazd zachodzi brudem. Po zimie czy też wiośnie, która często w naszym kraju jest deszczowa, warto samochód porządnie i solidnie umyć. Niemniej jednak porządne mycie pojazdu obejmuje nie tylko karoserię i wnętrze, ale również elementy, które wymagają poświęcenia znacznie więcej czasu i wysiłku.

Nasza auto myjnia oferuje kompleksowe mycie pojazdu, zarówno z zewnątrz, jak i w wewnątrz, wraz z czyszczeniem, konserwacją i polerowaniem lakieru. Innymi słowy, precyzyjne mycie pojazdu przy użyciu sprawdzonych, rzetelnych metod oraz odpowiednich i ekologicznych środków chemicznych. Mycie pojazdu opiera się o:

- mycie karoserii, czyszczenie i konserwację lakieru oraz eliminowanie rys,
- mycie wnętrza, wraz z elementami plastikowymi, tapicerką, eliminowaniem plam oraz przebarwień,
- mycie elementów trudno dostępnych, wszelkiego rodzaju szczelin i miejsc, w których gromadzi się brud, przy użyciu odpowiedniego sprzętu,
- czyszczenie podwozia,
- na życzenie klienta, mycie i czyszczenie silnika, wraz z odpowiednim przygotowaniem samochodu do sprzedaży.


Mycie Auto SPA

Mycie Auto SPA

Nasza auto myjnia oferuje wiele wysoce specjalistycznych usług. Jesteśmy profesjonalistami, jeśli chodzi o mycie, konserwację, pielęgnację oraz tworzenie wspaniałego efektu czystego samochodu. Stworzyliśmy więc kompleksową usługę, jaką jest Auto Spa.

Usługa ta dedykowana jest dla tych, którzy oczekują od nas precyzyjnego mycia, dokładnego wyczyszczenia samochodu, pielęgnacji lakieru i tapicerki oraz plastików, a także nadania niesamowitego efektu błyszczącego lakierowi oraz przygotowania samochodu do sprzedaży.

Usługa Auto Spa obejmuje:

- mycie i czyszczenie z zabrudzeń wszystkich ważnych, widocznych i niewidocznych elementów samochodu, na życzenie klienta również podwozia oraz silnika,
- pielęgnację wrażliwych elementów, jak tapicerka, lakier czy też gumy,
- konserwację poprzez woski, dodatkowe impregnaty oraz środki konserwujące,
- polerowanie lakieru, precyzyjne mycie szyb, nabłyszczanie tapicerki skórzanej oraz elementów plastikowych.

Gwarantujemy, że tak przygotowany samochód w naszej auto myjni będzie nie tylko cieszył wspaniałym widokiem, ale również zapewniał znakomitą przyjemność z jazdy.


Czyszczenie Tapicerki Skórzanej

Czyszczenie Tapicerki Skórzanej

Tapicerki skórzane powinny być czyszczone w sposób odpowiedni, przemyślany, przy użyciu odpowiedniego sprzętu, właściwych środków chemicznych i wyłącznie przez osobę posiadającą doświadczenie. Takie usługi przeprowadzamy w naszej auto myjni.

Oferujemy czyszczenie skóry jasnej, ciemnej, naturalnej oraz ekologicznej w Państwa samochodach. Skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji, konserwacji oraz delikatnego czyszczenia i bardzo precyzyjnego wywabiania plam. Stąd też oferujemy wyłącznie profesjonalne rozwiązania w czyszczeniu skóry naturalnej i skóry ekologicznej, która pokrywa siedzenia oraz wnętrza samochodów. Zapewniamy jednocześnie:

- precyzyjne przygotowanie skóry do procesu czyszczenia,
- czyszczenie wraz z eliminowaniem wszelkich plam i przebarwień,
- mycie bardzo trudnych plam, również na jasnej skórze,
- konserwację skóry specjalnymi środkami,
- eliminowanie szybkiego kurzenia się elementów obitych skórami naturalnymi oraz sztucznymi.

Pielęgnacja skóry Jesteśmy doświadczoną grupą osób, której miłość do motoryzacji sprawiła, iż stworzyliśmy naszą ekologiczną auto myjnię. Wraz z latami prowadzenia działalności oraz rosnącym doświadczeniem, zdecydowaliśmy się również stworzyć ofertę, opartą na nowoczesnych rozwiązaniach związanych z pielęgnacją, czyszczeniem oraz konserwacją tapicerki skórzanej oraz wykonanej z ekologicznej skóry.

Tapicerka skórzana i w ogóle skóra stosowana w samochodzie, podczas mycia, czyszczenia oraz pielęgnacji wymaga specjalnej uwagi oraz ostrożności. Nie jest trudno skórę zabrudzić czy zniszczyć, natomiast bardzo trudno jest ją później naprawić. Warto więc wybrać naszą auto myjnię, bowiem zapewnimy właściwą pielęgnację tapicerki skórzanej opartą o:

- bezpieczne i nowoczesne kosmetyki, dedykowane specjalnie do tapicerki skórzanej,
- odpowiednie woskowanie oraz natłuszczanie skóry, które doda blasku i ochroni przed uszkodzeniami,
- eliminację możliwości dodatkowego zakurzenia się skóry poprzez zastosowanie odpowiednich kosmetyków.
Tak wypielęgnowana i przygotowana tapicerka skórzana będzie ozdobą każdego samochodu.


Pranie Tapicerki Samochodowej

Pranie Tapicerki Samochodowej

Tapicerka samochodowa należy do tych elementów wyposażenia wnętrza samochodu, które ze zrozumiałych przyczyn są bardzo mocno narażone na zabrudzenia. Niestety, ale późniejsze jej czyszczenie potrafi być bardzo męczące. Jeśli nie chcecie Państwo narazić się na stratę czasu, pieniędzy, wyblaknięcie lub dodatkowe poplamienie tapicerki, wówczas skorzystajcie z naszej oferty.
Nasza auto myjnia wykonuje pranie tapicerki przy użyciu najnowszego, sprawdzonego sprzętu, odpowiedniej chemii oraz ekologicznych i sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu zapewniamy:

- wypranie elementów tapicerki do czysta, bez plam i zacieków,
- pozostawienie niezmienionej kolorystyki tapicerki, bez względu na jej pierwotną barwę,
- pranie tapicerki skórzanej oraz wykonanej z ekologicznej skóry,
- gwarancję na zachowanie pełnej trwałości tapicerki,
- doskonałą konserwację elementów tapicerowanych, jak i samego materiału lub skóry.

Czysta i pachnąca tapicerka zapewnia lepsze samopoczucie w samochodzie. Aby skutecznie wyczyścić tapicerkę potrzebne jest jednak doświadczenie oraz odpowiednie środki i specjalistyczny sprzęt - to wszystko gwarantujemy w naszej auto myjni.


Woskowanie lakieru

Woskowanie lakieru

Aby zachować trwałość, błysk oraz czystość lakieru samochodowego, trzeba o niego regularnie dbać. Nie tylko warunki atmosferyczne, ale również brud, osadzające się opary, często spaliny i inne elementy atmosfery, działają na lakier bardzo niekorzystnie. Jednocześnie nieumiejętne mycie, czyszczenie, woskowanie i polerowanie lakieru może przynieść więcej szkód niż pożytku. Warto zatem skorzystać z naszej profesjonalnej oferty.
Oferujemy woskowanie lakieru, zapewniając jednocześnie:

- jego precyzyjną i trwałą konserwację, dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu do woskowania, odpowiedniego wosku oraz późniejszego polerowania lakieru,
- doskonały efekt błysku, który utrzyma się na lakierze przez długi czas,
- dobór odpowiedniego wosku, który jednocześnie będzie w stanie przykryć drobne ryski oraz zadrapania.

Nowoczesny sprzęt, który posiada nasza auto myjnia oraz miłość do pięknych, czystych i błyszczących samochodów, sprawiły, że stworzyliśmy perfekcyjne rozwiązania, jeśli chodzi o konserwację lakieru, w tym jego precyzyjne i trwałe woskowanie, które zapewnia większą żywotność, lepszy błysk i piękniejszy wygląd bez smug oraz zarysowań.


Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru

Wraz z wiekiem samochodu, lakier na nim może znacząco tracić na jakości. Bardzo szybko staje się on matowy, pełen drobnych rysek i zadrapań. Dla wszystkich, którzy chcą profesjonalnie zadbać o lakier na swoim samochodzie, przygotowaliśmy specjalistyczne usługi, czyli polerowanie lakieru.
Usługa ta opiera się na wykonaniu precyzyjnego procesu polerowania warstwy zewnętrznej lakieru, który to proces poprzedzony jest wcześniej odpowiednim oczyszczeniem lakieru, zamaskowaniem rysek, a także jego nawoskowaniem. Samo polerowanie to coś więcej, niż tylko efekt pięknego, błyszczącego lakieru, bowiem:

- zapewnia konserwację, dzięki woskowi, który pokrywa i chroni lakier,
- zabezpiecza karoserię, dzięki maskowaniu drobnych rysek i zadrapań,
- wydłuża trwałość lakieru, dzięki dodatkowej konserwacji,
- zapewnia dłuższy czas i lepszy efekt błyszczenia lakieru.
Polerowanie lakieru odbywa się w naszej auto myjni z wykorzystaniem wysokiej jakości wosku oraz specjalnych materiałów polerskich.


Ozonowanie

Ozonowanie

Samochód jest miejscem, które jest wyjątkowo mocno narażone na nadmierną wilgotność. Wchodząc do samochodu w mokrych ubraniach czy butach możemy pozostawić na tapicerce dużo wilgoci, która później jest siedliskiem grzybów i pleśni. Regularne mycie, czyszczenie i konserwacja nie są w żaden sposób gwarancją tego, iż pozbędziemy się z wnętrza pleśni czy grzybów. Te natomiast powodują nie tylko przykry zapach w samochodzie, ale również mogą być przyczyną wielu chorób, które atakują głównie drogi oddechowe. Ozonowanie wnętrza samochodu działa podobnie do odkażania. Ozon jest materiałem wyjątkowo destrukcyjnym, potrafiącym niszczyć materię, jednak odpowiednie jego zastosowanie, które zapewnia nasza auto myjnia, jest gwarancją sukcesu.
Dzięki ozonowaniu osiąga się:

- czyste i pachnące wnętrze, bowiem niszczy się wszystkie drobnoustroje,
- brak bakterii we wnętrzu samochodu, również tych powstających w szczelinach w wyniku nadmiernej wilgoci oraz brudu,
- zmniejszenie wilgotności we wnętrzu auta, co wpływa pozytywnie na trwałość większości materiałów w samochodzie.
Ozonowanie to tani i dobry sposób na gruntowne wyczyszczenie oraz wysuszenie całego wnętrza pojazdu samochodowego.


Mycie Silników

Mycie Silników

Oferujemy kompleksowe mycie silników poprzez szczotkowanie górnej części komory silnika. Następnie maszyną parową myjemy i spłukujemy tak, aby nic się nie stało z elektroniką w państwa Autach. Po tej czynności następuje zabezpieczenie silnika powłoką ochronną, odporną na wysoką temperaturę.


Polerowanie Reflektorów

Polerowanie Reflektorów

Polerujemy reflektory zmętniałe,pożółkłe,porysowane.Zależnie od stopnia zużycia regeneracja przebiega w kilku etapach. Każdy etap wymaga doboru odpowiednich materiałów polerskich oraz stosowania specjalnych gąbek i ściereczek.Za to efekt końcowy jest wprost olśniewający!!!

Regeneracja jednego reflektora trwa minimum godzinę,kończy ją nałożenie trwałej warstwy ochronnej przeciw promieniowaniu UV.

Reflektor po renowacji znacznie poprawia widoczność- ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE.

ZAUFALI NAM

Kontakt

L1
L5